Vaše ohlasy

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
Zde můžete zanechat Vaše ohlasy na mé knihy.
65 entries.
admin wrote on 4. 9. 2019 at 8:28
Dobrý den,
tak jsem neodolala a koupila si první barvu duhy. Doufám, že i ty další budou tak vydařené. Jsem moc ráda, že už se v knize neobjevuje chyba s definičním oborem liché odmocniny. Asi moje kafrání dopadlo na úrodnou půdu:-)) a že jsem toho za ty 4 roky nakafrala. Držím palce při \"výrobě\" dalších barev.
Mimochodem, už jsem po vás zdědila několik studentů, docela jim to jde.

24.07.2007 12:42 - Napsal: Radka Hamříková
admin wrote on 1. 9. 2019 at 16:17
Vážený pane Hejkrlíku,zdravím Vás z Posázaví. Zcela objektivně musím uznat, že Vaše učebnice je naprosto skvělá. Když jsem obdržela nabídku na její zakoupení, tak jsem si říkala, že jestli jsou informace o ní \"nenafouknuté\" (také máte jistě zkušenosti se současnými reklamními praktikami), mohla by to být velká posila.Objednala jsem ji tedy pro sebe a svého kolegu po jednom kuse a těšila se na překvápko. Poté, co jsem učebnici důkladně prozkoumala a několik týdnů používala, ráda přiznávám, že je to velmi užitečný pomocník jak pro mne, tak i pro mé studenty.Dovedu si představit, kolik času Vám příprava této knihy spolkla a obdivuji Vás, Vaše spolupracovníky a v neposlední řadě Vaši rodinu, že jste to zvládli a máte ještě elán na další díly. Osobně se přiznám, že pro mne, coby maminu se dvěmi malými dětmi, která je stále ještě jednou nohou na mateřské (věkem dětí, nikoliv rozsahem úvazku), je Vaše knížka jedinečnou pomocí. Typy rovnic jsou přehledně uspořádány a všechny typy jsou doprovozeny přehršlí příkladů se všemi možnými nuancemi. Vyřešené rovnice mi umožňují velice rychle sestavit sadu příkladů pro výklad, procvičení i pro přípravu písemek stejno-cenných pro jednotlivé skupiny. Nemusím x rovnic propočítat, abych zjistila, které prvky a postupy se v nich využijí. Pro studenty je skvělá i pro domácí přípravu, protože díky příkladům, které jsou dopodrobna propočítané, mohou kontro-lovat své řešení s originálem krok po kroku a nalézt své chyby. Další zadané neřešené příklady už nabízejí možnost samostatného postupu a správnost řešení si lze ověřit až na konci. Nic se nemusí lovit někde vzadu, řešení je při ruce a přitom ne tak moc na očích. Mile mne překvapila i vysoká přesnost tisku. \"Tiskařský šotek\" se Vaší knize prakticky vyhnul. Ještě jednou přijměte můj dík za Vaši práci a přání pevného zdraví i nervů a velkou porci nadšení pro dny (a díly) příští.

24.06.2007 22:48 - Napsal: Mgr. Eva Bernadová, Světlá n. S.
admin wrote on 1. 9. 2019 at 16:17
Vasu stranku som nasiel ked som si potreboval osviezit matematicke vedomosti z oblasti riesenia rovnic s odmocninami. Dakujem....

06.06.2007 04:58 - Napsal: Michal,G
admin wrote on 1. 9. 2019 at 16:17
je to super!!!!:-)
Anonymně
admin wrote on 1. 9. 2019 at 16:16
pane uciteli,ste fakt dobrej
Blanka VR3